Elastyczny Leasing

w miesięcznym abonamencie dla firm i osób fizycznych

Opłata abonamentowa obejmuje:

Nasza oferta

Sprawdź naszą aktualną ofertę pojazdów w leasingu i w wynajmie krótko- i średnioterminowym.

Jak to działa?

Wybierz ofertę Car4share w 4 prostych krokach
i wyjedź wymarzonym samochodem!

Wybierz
samochód

Wybierz samochód, który Ci odpowiada z naszej floty. Samochody, które widzisz są nowe i pochodzą od autoryzowanych dealerów.

Złóż
zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant natychmiast się z Tobą skontaktuje. Proces zatwierdzania jest łatwy, bez długich metod biurokratycznych.

Odbierz pojazd
z naszego biura

Odbierz go natychmiast bez zbędnej biurokracji z opłaconym ubezpieczeniem, opłatami drogowymi i aktualną książką serwisową.

Zwróć
kiedy chcesz

Minimalny czas trwania umowy to 1 miesiąc. Auto możesz zwrócić lub zmienić model kiedy tylko chcesz! Dodatkowo Car4share daje Ci możliwość wykupu pojazdu.

Dlaczego leasing w Car4share?

Car4share różni się od tradycyjnych firm leasingowych oferując elastyczność i wyjątkowe możliwości dla osób prywatnych i profesjonalistów.

Wspieramy PZPN

Z dumą ogłaszamy, że firma Car4Share jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN).

To dla nas niezwykle ważne wydarzenie, które potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój polskiego sportu oraz pasję do piłki nożnej.

Współpraca z PZPN to dla nas nie tylko szansa na promowanie marki Car4Share, ale również możliwość wsparcia rozwoju młodych talentów oraz propagowania aktywnego stylu życia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu, polski futbol zyska jeszcze większą popularność, a młodzi ludzie będą mieli większe możliwości rozwoju swoich umiejętności.